ارسال رایگان

سفارشات بالای 500 هزار تومان

خرید با اطمینان

محصولات با کيفيت بالا

پشتیبانی فروشگاه

پشتیبانی در ۷ روز هفته

پیشنهاد ویژه
جدیدترین اخبار

عقد قرارداد صادراتی یک میلیون دلاری مجتمع صنعتی مانداناپلیمر

این قرارداد‌ها در زمینه‌های کف پوش‌های کف پوش‌هایی اپوکسی انتی باکتریال و انتی استاتیک با خواص مقاومتی بالا، الکترونیک و طعم دهنده‌ها منعقد شد.

توضیحات

به گزارش سرويس بين الملل خبرنگاری از باکو، بیش از ۵۰ شرکت دانش بنیان ایرانی در باکو، با حضور “جواد جهانگیرزاده” سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان و “علی وحدت” رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و همچنین “تورال کریملی” رئیس موسسه دولتی نوآوری جمهوری آذربایجان، شش قرارداد همکاری در مرحله اول به ارزش ۴ میلیون دلار بین شرکت‌های دانش بنیان دو کشور به امضاء رسید. این قرارداد‌ها در زمینه‌های کف پوش‌های کف پوش‌هایی اپوکسی انتی باکتریال و انتی استاتیک با خواص مقاومتی بالا، الکترونیک و طعم دهنده‌ها منعقد شد.

“علی وحدت ” رئیس هئیت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ایران امضای این تفاهم نامه‌های همکاری را آغاز فصل جدید دو کشور در حوزه فعالیت‌های دانش بنیان اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی‌های انجام گرفته همکاری‌های خوبی در میان دو کشور در این بخش شکل گیرد.

“تورال کریملی” رئیس موسسه دولتی نوآوری جمهوری آذربایجان هم با اشاره به فعالیت ۴۷۰۰ شرکت دانش بنیان در ایران و توانمندی‌های ایران در این حوزه علاقه مندی کشورش را برای توسعه همکاری‌ها در این حوزه اعلام کرد و افزود با این همکاری‌ها زمینه ورود تولیدات شرکت‌های دانش بنیان ایرانی به بازار کشورما و بازار‌های منطقه فراهم می‌شود و تبادل تکنولوژی هم بین دو کشور صورت می‌گیرد.

منبع خبری: http://www.iribnews.ir/00AhcH

۱۴۰۰ © تمامی حقوق این وب سایت برای مجتمع صنعتی ماندانا پلیمر محفوظ می باشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟